خانه / اتریش ایران / پروازهای تهران وین ایران ایر + قوانین سفر
تور بدروم لحظه آخری

پروازهای تهران وین ایران ایر + قوانین سفر

پروازهای تهران وین ایران ایر برقرار است

در حال حاضر پروازهای ایران اتریش در قالب مسیر تهران – وین – تهران برقرار است. پروازهای تهران – وین – تهران همه روزه توسط ایرلاین‌های امارات، قطر ایرویز، لوفتهانزا، ایر فرانس، ایژین و چندین شرکت هواپیمایی دیگر به صورت غیر مستقیم انجام می‌شود. اما پروازهای تهران وین ایران ایر به صورت مستقیم و روزهای شنبه در حال انجام است.

خرید ارزانترین بلیط هواپیما تهران وین

بر این اساس پروازهای تهران وین ایران ایر در مسیر رفت به شماره پروازی IR717 روزهای شنبه رأس ساعت ۰۸:۳۰ از فرودگاه امام خمینی تهران (IKA) حرکت کرده و رأس ساعت ۱۰:۳۵ همان روز در فرودگاه وین (VIE) به زمین خواهد نشست.

همچنین پروازهای برگشت هواپیمایی ایران ایر در مسیر وین تهران به شماره پروازی IR716 روزهای شنبه رأس ساعت ۱۱:۵۰ از فرودگاه وین (VIE) حرکت کرده و رأس ساعت ۱۸:۴۰ روز بعد در فرودگاه بین المللی امام خمینی تهران (IKA) به زمین خواهد نشست.

قوانین سفر به اتریش (وین)

در حال حاضر با توجه به شیوع ویروس کرونا و در خصوص شرایط کنونی سفر به کشور اتریش و پروتکل‌های بهداشتی این کشور در ارتباط با جلوگیری از شیوع این ویروس تنها مسافران در صورت دارا بودن مدارک ذیل می‌توانند به کشور اتریش سفر نمایند.

  1. دارندگان پاسپورت اتحادیه اروپا/ ایسلند/ نروژ/ سوئیس/ انگلستان
  2. داشتن اقامت اتحادیه اروپا/ ایسلند/ نروژ/ سوئیس/ انگلستان. (همچنین بلیط تایید شده هواپیما یا قطار یا اتوبوس در ادامه مسیر به کشور صادر کننده کارت اقامت به صورت ترانزیت الزامی است).
  3. داشتن ویزای کاری Business تایپ D اتریش
  4. داشتن ویزای دانشجویی تایپ D اتریش
  5. داشتن ویزای خانوادگی تایپ D اتریش جهت پیوستن به خانواده
  6. مسافران به صورت ترانزیت

همچنین کلیه مسافران بالای یازده سال در پروازهای ورودی به اتریش (به غیر از مسافران ترانزیت هوایی) می‌بایست قبل از پرواز اقدام به انجام آزمایش PCR نمایند و گواهی جواب منفی تست کرونا در محدوده ۷۲ ساعت مانده به پرواز را به زبان انگلیسی به همراه داشته باشند. مسافران با ویزای تایپ C توریستی تا اطلاع ثانوی مجاز به انجام سفر نمی‌باشند.

شایان ذکر است مسافران قبل از پرواز می‌بایست فرم تعهد را از وب سایت وزارت جمهوری فدرال اتریش دریافت و تکمیل نمایند.

همچنین ورود هر گونه بار دستی به صورت ترولی یا چرخدار به داخل کابین پروازی مجاز نبوده و مسافران صرفا می‌توانند فقط به تعداد یک کوله پشتی و یا یک ساک دستی جهت بار همراه، به داخل کابین استفاده نمایند. استفاده از ماسک در طول پرواز و در فرودگاه الزامی می‌باشد.

نوشته پروازهای تهران وین ایران ایر + قوانین سفر اولین بار در سفر و گردشگری. پدیدار شد.

تور ارزان بدروم

درباره ی seobartar

همچنین ببینید

رزرو هتل در قم

نوشته رزرو هتل در قم اولین بار در قاره پیما. پدیدار شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *