خانه / اخبار / پروازهای تهران بصره برقرار است
تور بدروم لحظه آخری

پروازهای تهران بصره برقرار است

پروازهای تهران بصره انجام می‌شود

در حال حاضر با توجه به باز شدن مرزهای عراق به روی مسافران پروازهای تهران بصره برقرار است. مسافران ایرانی برای سفر به بصره می‌توانند از پروازهای تهران بصره به صورت مستقیم و غیر مستقیم در قالب مسیر تهران – دبی – بصره بهره‌مند شوند. پروازهای مستقیم تهران بصره توسط هواپیمایی آسمان و پروازهای غیرمستقیم تهران بصره توسط هواپیمایی امارات صورت می‌پذیرد.

خرید ارزانترین بلیط هواپیما بصره

بر این اساس پروازهای رفت هواپیمایی آسمان در قالب مسیر تهران – بصره روزهای جمعه با شماره‌ پروازی  EP6511، راس ساعت ۹:۴۵، از فرودگاه امام خمینی تهران (IKA) حرکت کرده و در ساعت ۱۱:۴۵ در فرودگاه بصره (BSR) به زمین می‌نشیند.

همچنین پروازهای برگشت هواپیمایی آسمان در قالب مسیر بصره – تهران روزهای جمعه هر هفته با شماره‌ پروازی EP6512 راس ساعت ۱۱:۱۰ فرودگاه بصره (BSR) را ترک کرده و در ساعت ۱۳:۱۰ در فرودگاه امام خمینی تهران (IKA) به زمین خواهد نشست.

پروازهای هواپیمایی امارات نیز روزهای یک شنبه، دوشنبه و پنجشنبه هر هفته از تهران به مقصد بصره برقرار است. پروازهای رفت هواپیمایی امارات در مسیر تهران – بصره با شماره پروازی EK978 از فرودگاه امام خمینی تهران (IKA) به مقصد فرودگاه دبی (DXB) و در ادامه مسیر با شماره‌ پروازی EK945 در مسیر دبی بصره از فرودگاه دبی (DXB) به مقصد فرودگاه بصره (BSR)  انجام می‌شود.

همچنین پروازهای برگشت هواپیمایی امارات در مسیر بصره دبی روزهای یکشنبه، دوشنبه و پنجشنبه با شماره‌های پروازی EK948 و EK946  از فرودگاه بصره (SBR) به مقصد فرودگاه دبی (DXB) و در ادامه مسیر با شماره‌ پروازی EK977در مسیر دوحه تهران از فرودگاه دبی (DXB) به مقصد فرودگاه امام خمینی تهران (IKA) انجام می‌شود.

چنانچه قصد خرید بلیط هواپیمایی آسمان از تهران به بصره و از بصره به تهران را دارید می‌توانید همین حالا از طریق سایت فلای تودی برای خرید بلیط هواپیما اقدام کنید.

 

نوشته پروازهای تهران بصره برقرار است اولین بار در سفر و گردشگری. پدیدار شد.

تور ارزان بدروم

درباره ی seobartar

همچنین ببینید

رزرو هتل در قم

نوشته رزرو هتل در قم اولین بار در قاره پیما. پدیدار شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *