خانه / آمستردام تهران / پروازهای تهران آمستردام ایران ایر + قوانین
تور بدروم لحظه آخری

پروازهای تهران آمستردام ایران ایر + قوانین

پروازهای تهران آمستردام ایران ایر برقرار است

در حال حاضر پروازهای ایران هلند در قالب مسیر تهران – آمستردام – تهران برقرار است. پروازهای تهران – آمستردام – تهران همه روزه توسط ایرلاین‌های قطر ایرویز، ترکیش، پگاسوس ایرفلوت، لوفتهانزا، کی ال ام، امارات و چندین شرکت هواپیمایی دیگر به صورت غیر مستقیم انجام می‌شود. اما پروازهای تهران آمستردام ایران ایر به صورت مستقیم و روزهای پنجشنبه در حال انجام است.

خرید ارزانترین بلیط هواپیما تهران آمستردام

بر این اساس پروازهای تهران آمستردام ایران ایر در مسیر رفت به شماره پروازی IR725 روزهای پنجشنبه رأس ساعت ۰۹:۴۰ از فرودگاه امام خمینی تهران (IKA) حرکت کرده و رأس ساعت ۱۲:۵۵ همان روز در فرودگاه اسخیپهول آمستردام (AMS)  به زمین خواهد نشست.

همچنین پروازهای برگشت هواپیمایی ایران ایر در مسیر آمستردام تهران به شماره پروازی IR724 روزهای پنجشنبه رأس ساعت ۱۵:۰۰ از فرودگاه اسخیپهول آمستردام (AMS) حرکت کرده و رأس ساعت ۲۲:۵۵ همان روز در فرودگاه بین المللی امام خمینی تهران (IKA)  به زمین خواهد نشست.

مقررات و قوانین سفر به هلند (آمستردام) در شرایط کنونی

در حال حاضر با توجه به شیوع ویروس کرونا و در خصوص شرایط کنونی سفر به کشور هلند و پروتکل‌های بهداشتی این کشور در ارتباط با جلوگیری از شیوع این ویروس تنها مسافران در صورت دارا بودن مدارک ذیل می‌توانند به کشور هلند سفر نمایند..

۱. دارندگان پاسپورت اتحادیه اروپا/ ایسلند/ نروژ/ سوئیس/ انگلستان

۲. داشتن اقامت اتحادیه اروپا/ ایسلند/ نروژ/ سوئیس/ انگلستان (همچنین بلیط تایید شده هواپیما یا قطار یا اتوبوس در ادامه مسیر به کشور صادر کننده کارت اقامت به صورت ترانزیت الزامی است).

۳. داشتن ویزای کاری Business تایپ D هلند

۴. داشتن ویزای دانشجویی تایپ D هلند

۵. داشتن ویزای خانوادگی تایپ D هلند جهت پیوستن به خانواده

۶. مسافران به صورت ترانزیت

همچنین مسافران با ویزای تایپ C توریستی تا اطلاع ثانوی مجاز به انجام سفر نمی‌باشند.

شایان ذکر است مسافران قبل از پرواز می‌بایست فرم تعهد را تکمیل نموده و به همراه داشته باشند. پس از ورود به خاک هلند، مسافران می‌بایست در محل سکونت شخصی خود در قرنطینه خانگی قرار گرفته و صدور بلیط با اقامت کمتر از ۱۴ روز مجاز نمی‌باشد.

همچنین ورود هرگونه بار دستی به صورت ترولی یا چرخدار به داخل کابین پروازی مجاز نبوده و مسافران صرفا می‌توانند فقط به تعداد یک کوله پشتی و یا یک ساک دستی جهت بار همراه به داخل کابین استفاده نمایند. استفاده از ماسک در طول پرواز و در فرودگاه الزامی می‌باشد.

 

نوشته پروازهای تهران آمستردام ایران ایر + قوانین اولین بار در سفر و گردشگری. پدیدار شد.

تور ارزان بدروم

درباره ی seobartar

همچنین ببینید

رزرو هتل در قم

نوشته رزرو هتل در قم اولین بار در قاره پیما. پدیدار شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *