خانه / اخبار / مقاصد پروازی جدید هواپیمایی امارات
تور بدروم لحظه آخری

مقاصد پروازی جدید هواپیمایی امارات

۷ مسیر پروازی جدید به شبکه پروازی هواپیمایی امارات افزوده می‌شود

هواپیمایی امارات از ابتدای ماه ژوئیه ۷ مسیر جدید به شبکه پروازی خود اضافه خواهد کرد. مقاصد پروازی جدید هواپیمایی امارات به شهرهای خرطوم از تاریخ ۳ ژوئیه، امان از تاریخ ۵ ژوئیه، اوزاکا از تاریخ ۷ ژوئیه، ناریتا از تاریخ ۸ ژوئیه و همچنین آتن، لارناکا و رم از تاریخ ۱۵ ژوئیه خواهد بود.

خرید بلیط هواپیما امارات

با اضافه شدن این پروازها به شبکه پروازی هواپیمایی امارات، تعداد مسیرهای پروازهای هواپیمایی امارات به ۴۸ مقصد خواهد رسید. هواپیمایی امارات با افزودن مقاصد پروازی جدید به شبکه پروازی خود و اتصال دبی به دیگر شهرهای جهان، علاوه بر تسهیل سفر برای مسافران، با رعایت اقدامات ایمنی و پروتکل‌های بهداشتی، سلامت و ایمنی مسافران را نیز تضمین خواهد کرد.

همچنین مسافران هواپیمایی امارات همزمان با باز شدن مرزها از هفتم ژوئیه و تردد گردشگران و مسافران تجاری در شهر دبی، به این شهر نیز می‌توانند سفر کنند. تمامی پروازهای هواپیمایی امارات با پروتکل‌های جدید سفرهای هوایی انجام خواهد شد و به این ترتیب با حفظ ایمنی و سلامت شهروندان اماراتی، افراد مقیم این کشور و گردشگران خارجی، فرایند سفر را برای آن‌ها تسهیل خواهد کرد.

مسافران هواپیمایی امارات می‌توانند بلیط هواپیما امارات را برای سفر میان دبی و مقاصدی در خاورمیانه، آفریقا، آسیا، اقیانوسیه، اروپا و امریکا رزرو نمایند.

نوشته مقاصد پروازی جدید هواپیمایی امارات اولین بار در سفر و گردشگری. پدیدار شد.

تور ارزان بدروم

درباره ی seobartar

همچنین ببینید

پارک قیطریه از بهترین بوستان های شمالی پایتخت

پارک قیطریه از بهترین بوستان های شمالی پایتخت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *