خانه / اخبار / شروع پروازهای لیسبون هواپیمایی قطر ایرویز
تور بدروم لحظه آخری

شروع پروازهای لیسبون هواپیمایی قطر ایرویز

پروازهای لیسبون هواپیمایی قطر ایرویز از ۱۴ آگست آغاز می‌شود

قطر ایرویز در حال حاضر یکی از بزرگ‌ترین ایرلاین‌های جهان است که با وجود شرایط موجود هنوز پروازهای بسیاری به نقاط مختلف جهان دارد. این شرکت هواپیمایی به تازگی از شروع مجدد پروازهای خود به مقصد لیسبون خبر داد. پروازهای لیسبون هواپیمایی قطر ایرویز به صورت غیر مستقیم و در قالب مسیر تهران – دوحه – لیسبون انجام خواهد شد. قرار است پروازهای تهران لیسبون هواپیمایی قطر از تاریخ ۱۴ آگست ۲۰۲۰ برابر با ۲۴ مرداد ۱۳۹۹ آغاز شود.

خرید ارزانترین بلیط هواپیما تهران لیسبون

قطر ایرویز با افزودن پروازهای لیسبون به برنامه پروازی خود، شبکه پروازی خود را افزایش داد و پروازهای خود را به ۲۲۵ پرواز هفتگی به ۳۳ مقصد بین المللی رساند.

بر این اساس پروازهای رفت هواپیمایی قطر در قالب مسیر تهران – دوحه – لیسبون از تاریخ ۱۴ آگست، تمامی روزهای هفته در مسیر تهران دوحه از فرودگاه امام خمینی تهران (IKA) به مقصد فرودگاه دوحه (DOH) و در ادامه مسیر از فرودگاه دوحه (DOH) به مقصد فرودگاه لیسبون پورتلا (LIS) انجام می‌شود.

همچنین پروازهای برگشت هواپیمایی قطر در قالب مسیر لیسبون – دوحه – تهران از تاریخ ۱۴ آگست، تمامی روزهای هفته در مسیر لیسبون دوحه از فرودگاه لیسبون پورتلا (LIS) به مقصد فرودگاه دوحه (DOH) و در ادامه مسیر از فرودگاه دوحه (DOH) به مقصد فرودگاه امام خمینی تهران (IKA) انجام می‌شود.

کلیه سفرهای قطر ایرویز با رعایت پروتکل‌های بهداشتی انجام می‌شود و قطر ایرویز ضمن برقراری این پروازها، به مسافران خود این اطمینان را می‌دهد که در امنیت و سلامت کامل سفر کنند.

همچنین هواپیمایی قطر ایرویز با انعطافی که برای بلیط‌های خود در نظر گرفته است به مسافران اجازه می‌د‌هد تا انتخاب آزادتری برای پروازهای خود داشته باشند. مسافران هواپیمایی قطر در مسیر ذکر شده می‌توانند تاریخ پرواز خود را تا ۳۱ دسامبر ۲۰۲۰ بدون پرداخت هزینه تغییر دهند.

قطر ایرویز با بیان اینکه سلامت و امنیت مسافران اولویت اصلی این شرکت هواپیمایی است این اطمینان را به مشتریان خود می‌دهد تا با اعتماد به نفس کامل به سفر بپردازند.

 

نوشته شروع پروازهای لیسبون هواپیمایی قطر ایرویز اولین بار در سفر و گردشگری. پدیدار شد.

تور ارزان بدروم

درباره ی seobartar

همچنین ببینید

رزرو هتل در قم

نوشته رزرو هتل در قم اولین بار در قاره پیما. پدیدار شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *