خانه / اخبار / بازگشایی پروازهای هواپیمایی ترکیش به ایران
تور بدروم لحظه آخری

بازگشایی پروازهای هواپیمایی ترکیش به ایران

پروازهای هواپیمایی ترکیش به ایران از ابتدای سپتامبر آغاز خواهد شد

هواپیمایی ترکیش، شرکت هواپیمایی حامل پرچم ترکیه از بازگشت خود به آسمان ایران خبر داد. بنا بر اخبار رسمی، پروازهای هواپیمایی ترکیش به ایران از ابتدای ماه سپتامبر آغاز خواهد شد. این شرکت هواپیمایی در جدیدترین برنامه پروازی خود اعلام کرد که از ابتدای سپتامبر پروازهای خود را به شهرهای تهران، تبریز، شیراز، مشهد و اصفهان از سر خواهد گرفت.

طبق اعلام رسمی هواپیمایی ترکیش این ایرلاین طی مذاکراتی که با مقامات بهداشتی ملی و بین المللی داشته است، پروازهای خود را با رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی و با استاندارهای ایمنی بالا به بسیاری از مقاصد داخلی و بین المللی از سر خواهد گرفت.

بر این اساس برنامه پروازی هواپیمایی ترکیش به ایران به صورت زیر خواهد بود:

پروازهای هواپیمایی ترکیش به تهران

بر اساس آخرین برنامه پروازی منتشر شده از جانب هواپیمایی ترکیش، این شرکت هواپیمایی از یکم سپتامبر ۲۰۲۰ برابر با ۱۱ شهریور ۹۹ هر هفته ۲۱ پرواز به مقصد تهران خواهد داشت.

پروازهای هواپیمایی ترکیش به مشهد

بر اساس آخرین برنامه پروازی منتشر شده از جانب هواپیمایی ترکیش، این شرکت هواپیمایی از ۵ سپتامبر ۲۰۲۰ برابر با ۱۵ شهریور ۹۹ هر هفته ۲ پرواز به مقصد مشهد خواهد داشت.

پروازهای هواپیمایی ترکیش به اصفهان

بر اساس آخرین برنامه پروازی منتشر شده از جانب هواپیمایی ترکیش، این شرکت هواپیمایی از ۵ سپتامبر ۲۰۲۰ برابر با ۱۵ شهریور ۹۹ هر هفته ۲ پرواز به مقصد اصفهان خواهد داشت.

پروازهای هواپیمایی ترکیش به شیراز

بر اساس آخرین برنامه پروازی منتشر شده از جانب هواپیمایی ترکیش، این شرکت هواپیمایی از یکم سپتامبر ۲۰۲۰ برابر با ۱۱ شهریور ۹۹ هر هفته ۴ پرواز به مقصد شیراز خواهد داشت.

پروازهای هواپیمایی ترکیش به تبریز

بر اساس آخرین برنامه پروازی منتشر شده از جانب هواپیمایی ترکیش، این شرکت هواپیمایی از یکم سپتامبر ۲۰۲۰ برابر با ۱۱ شهریور ۹۹ هر هفته ۴ پرواز به مقصد تبریز خواهد داشت.

لازم به ذکر است این شرکت هواپیمایی پیشتر نیز برنامه‌های پروازی خود به ایران را اعلام کرده بود، اما با توجه به شرایط موجود پروازهای خود را کنسل نمود. امید است اینبار پروازهای هواپیمایی ترکیش به ایران اجرایی شود و با تداوم پروازهای این شرکت هواپیمایی، مسافران نیز برای سفر گزینه‌های بیشتری در اختیار داشته باشند.

نوشته بازگشایی پروازهای هواپیمایی ترکیش به ایران اولین بار در سفر و گردشگری. پدیدار شد.

تور ارزان بدروم

درباره ی seobartar

همچنین ببینید

رزرو هتل در قم

نوشته رزرو هتل در قم اولین بار در قاره پیما. پدیدار شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *