خانه / اخبار / آغاز پروازهای مستقیم ایران ایر منچستر
تور بدروم لحظه آخری

آغاز پروازهای مستقیم ایران ایر منچستر

آغاز پروازهای مستقیم تهران منچستر هواپیمایی ایران ایر از ۱۴ تیر ماه

هواپیمایی ایران ایر در راستای گسترش پروازهای بین المللی، پرواز جدیدی را به برنامه پروازی خود افزود. بر این اساس هواپیمایی ایران ایر (هما) پروازهای خود به مقصد منچستر را در قالب مسیر تهران – منچستر – تهران از ۱۴ تیر ماه ۹۹ برابر با ۲ ژوئیه ۲۰۲۰ آغاز خواهد کرد.

خرید ارزانترین بلیط هواپیما تهران منچستر

به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، فرودگاه منچستر از تاریخ ۱۴ تیر ماه ۹۹ برابر با ۲ ژوئیه ۲۰۲۰ میزبان پروازهای هواپیمایی ایران ایر در مسیر تهران منچستر و منچستر تهران با هواپیماهای Airbus A330 خواهد بود. این پروازها در روز شنبه و در یک نوبت پروازی انجام خواهد شد. پرواز رفت تهران منچستر به شماره پروازی IRY53 راس ساعت ۰۵:۵۵ از مبدا فرودگاه امام خمینی تهران (IKA) به مقصد فرودگاه منچستر انگلیس(MAN) خواهد بود. همچنین پرواز برگشت در مسیر منچستر تهران به شماره پروازی IRY52 در همان روز از فرودگاه منچستر انگلیس به فرودگاه امام خمینی تهران، راس ساعت ۱۰:۳۰ انجام خواهد شد.

چنانچه قصد خرید بلیط هواپیمایی ایران ایر از تهران به منچستر و از منچستر به تهران را دارید می‌توانید همین حالا از طریق سایت فلای تودی برای خرید بلیط هواپیما اقدام کنید.

نوشته آغاز پروازهای مستقیم ایران ایر منچستر اولین بار در سفر و گردشگری. پدیدار شد.

تور ارزان بدروم

درباره ی seobartar

همچنین ببینید

پارک قیطریه از بهترین بوستان های شمالی پایتخت

پارک قیطریه از بهترین بوستان های شمالی پایتخت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *