خانه / اخبار /  آغاز مجدد پرواز ایرلاین های ایرانی به استانبول
تور بدروم لحظه آخری

 آغاز مجدد پرواز ایرلاین های ایرانی به استانبول

ایرلاین های ایرانی به آسمان استانبول بازگشتند

طبق آخرین اخبار منتشر شده از سوی هواپیمایی ترکیش، قرار است پروازهای این شرکت هواپیمایی از تاریخ ۲۶ سپتامبر مجددا از سر گرفته شود. اما در این میان ایرلاین‌های ایرانی نیز پروازهای خود را به مقصد استانبول آغاز کرده و دوباره به آسمان ترکیه بازگشته‌اند. در حال حاضر پرواز ایرلاین های ایرانی به استانبول توسط هواپیمایی ایران ایر، قشم ایر، ایران ایر تور و ماهان ایر انجام می‌شود.

خرید ارزانترین بلیط هواپیما استانبول

بر این اساس پروازهای رفت و برگشت ایران ایرتور در مسیر تهران استانبول – تهران روزهای یکشنبه، سه شنبه، چهارشنبه و جمعه از مبدا فرودگاه امام خمینی تهران (IKA) به مقصد فرودگاه جدید استانبول (IST) در مسیر رفت و از مبدا فرودگاه جدید استانبول (IST) به مقصد فرودگاه امام خمینی تهران (IKA) در مسیر برگشت انجام می‌شود.

همچنین پروازهای رفت و برگشت هواپیمایی ایران ایر در مسیر تهران استانبول – تهران روزهای جمعه از مبدا فرودگاه امام خمینی تهران (IKA) به مقصد فرودگاه جدید استانبول (IST) در مسیر رفت و از مبدا فرودگاه جدید استانبول (IST) به مقصد فرودگاه امام خمینی تهران (IKA) در مسیر برگشت انجام می‌شود.

هواپیمایی ماهان نیز پروازهای خود را در مسیر تهران – استانبول – تهران روزهای یکشنبه، سه شنبه، چهارشنبه و جمعه از مبدا فرودگاه امام خمینی تهران (IKA) به مقصد فرودگاه جدید استانبول (IST) در مسیر رفت و از مبدا فرودگاه جدید استانبول (IST) به مقصد فرودگاه امام خمینی تهران (IKA) انجام می‌دهد.

دیگر ایرلاین هواپیمایی قشم ایر است که روزهای پنجشنبه در مسیر تهران – استانبول – تهران پرواز دارد.

لازم به ذکر است کلیه تاریخ‌های اعلام شده از سوی ایرلاین‌ها ممکن است به توجه به شرایط تغییر کند بنابراین چنانچه قصد خرید بلیط هواپیما به مقصد استانبول را دارید، می‌توانید جستجوی خود را در تاریخ مورد نظرتان در فلای تودی انجام دهید، تا با استفاده از تقویم قیمتی فلای تودی کلیه پروازهای ارزان پیرامون تاریخ انتخاب خود را مشاهده کنید و سپس اقدام به خرید نمایید.

نوشته  آغاز مجدد پرواز ایرلاین های ایرانی به استانبول اولین بار در سفر و گردشگری. پدیدار شد.

تور ارزان بدروم

درباره ی seobartar

همچنین ببینید

رزرو هتل در قم

نوشته رزرو هتل در قم اولین بار در قاره پیما. پدیدار شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *